5kusů 0,6 mm x 3 mm x 1000 mm z Uhlíkových Vláken Pruh - Toray T700 uhlíkových vláken společného s Epoxidovou pryskyřicí

419.28 Kč

Štítky: carbon strip, t7200, e kloubu, tištěné uhlíkové vlákno proužky, Uhlíkových Vláken Trubice, uhlíková trubka společné, toray, uhlíkových vláken pruh, uhlíkové desky, rod toray.

SKU : w98 Kategorie:Dálkové Ovládání Hračky
Sdílet:
Popis

  • Použití: Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
  • RC Díly A Accs: Hlavní Osou
  • Materiál: Uhlíkových Vláken
  • Tloušťka: 0,6 mm
  • Šířka: 3mm
  • Pryskyřice: Epoxidové Pryskyřice ( ne vinylesterová pryskyřice)
  • Uhlíkové Vlákno Styl: Toray T700 uhlíkových vláken
  • Obsah vlákniny ( wt% ): 75% nebo více
  • Značka: NEJLEPŠÍ UHLÍKU

Popis Uhlíkových Vláken Pásu 0,6 mm x 3 mm x 1000 mm z Toray T700 uhlíkových vláken společného s Čisté Epoxidové pryskyřice , bez Vinylesterová-epoxidové pryskyřice . Specifikace - Tloušťka : 0,6 mm ( materiálu 0,023" ) - Šířka : 3 mm ( 0.118" ) - Délka : 1000 mm /Ks ( 39.37" ) - Hmotnost : 3 g/Ks Večeři kvality : 1) Vlákno hmotnost obsahu více než 75% . 2) vzduchové bubliny na průřezu . 3) Lepší chemial odpor než běžné tento materiál carbon fiber produkty. 4) Síly ,Tuhé jsou více než dvojnásobek běžných tento materiál uhlíkové vlákno položky . Tyto uhlíkové tyče jsou ideální pro R/C modelování včetně Mikro vrtulníky, nosníky,Draci,Pěnivý a Depron typ modelů atd . "Nejlepší z uhlíkových vláken ", je největší továrna, která se specializuje na produkty z uhlíkových vláken, který je široce používané v R/C Hobby svět, v Lidi, Repulic of China .Jsme navázali dlouhodobý vztah s našimi obchodními partnery a to jak v Číně a v zahraničí .Také jsme se částečně v Číně Hobby Show (nejvíce důležité, R/C model expo v Číně), každý rok . Můžeme nabídnout nejen uhlíkových vláken Tyče ,Trubky ,Pásy ,fólie ,ale také jiné suroviny ,inovovaný design produktů, stejně jako výměnu technologie . Uhlíkových Vláken Pás - Vyroben z Toray T700 Uhlíkových vláken společného s Epoxidovou Pryskyřicí .

( Obrázky jsou pro illustartion jako tyče mohou přijít v různých velikostech )

- Všechny itmes získali RoHS , 6P Test certifikace .

- Kvalitní a velmi hladký povrch .

- Vyrobeno z vysoce pevnost v tahu a modul pružnosti jednosměrné uhlíkové vlákno (Toray) na bázi vinyl-ester pryskyřice(Epoxidové k dispozici na vyžádání)

- Charakteristika ,Vysoká pevnost ,Nízká hmotnost ,nízký koeficient roztažnosti ,Nositelný ,odolné vůči Korozi,tepelně odolné ,X ray průbojnosti

- Tyto uhlíkové tyče jsou ideální pro R/C modelování včetně Mikro vrtulníky, Nosníky,Draci,Pěnivý a Depron typ modelů atd . Dodací lhůta můžeme odeslat do 7 dnů obvykle . Nejdelší dodací lhůta je ne více než 20 dní . Velké Objednávky Pro velké objednávky , prosím, mějte na vědomí, a neváhejte kontaktujte nás pro slevu . Poštovné - Dodání po celém světě k dispozici. - Položka(y) budou dodávány prostřednictvím UPS,DHL,TNT,Fedex express atd. (Registrované s Sledovací Číslo) . - Doprava bude podána do 8 dnů (vyloučit satuarday, neděli a státní svátek). - Položka(y) budou pečlivě kontrolovány před porodem. - Item(s) bude zabaleno velmi dobře podmínkou - Jakmile je platba potvrzena, budeme vás informovat a domluvíme se na dodání za 1-2 dny. - Doručení obvykle trvá asi 5-10 dnů. To záleží na jaké oblasti jste. - Budete upozorněni e-mailem s případnými aktualizacemi.

Slaes v zahraničí

- Východní Evropa

- Severní Amerika ,Jižní Amerika

- Střední Východ/Afrika

- Asie

- Západní Evropa

- Austrálie

Platby a objednávky ( Velmi důležité )

Pokud nemůžete platit přes Alipay ,prosím, ne váhat conatct nás ( RCHOBBY NA FOXMAIL.COM )

Pokud si chcete objednat různých velikostí spolu ( Dia. Délka atd. ), prosím, ne váhat conatct nás ( RCHOBBY NA FOXMAIL.COM )

Pro velké množství objednávky , prosím, don t váhat conatct nás pro slevu ( RCHOBBY NA FOXMAIL.COM )

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze