(OFICIÁLNÍ) Mi Smart Scale 2 Digitální Váha Scale (Bluetooth 5 Podpora pro Android 4.3 iOS 9 Mifit APLIKACE)

649.68 Kč

Štítky: smartwatch, mi xiomi, čest rozsahu 3, čistička xiaomi smartmi, dveře tuya smart, xiaomi chytrý žárovka plug, finanční prostředky mi 9, smartphon, rok xiaomi mi 9 se, měřítko 2 mi.

SKU : w883 Kategorie:misc
Sdílet:
Popis

 • Původ: GB(Původu)
 • Stav Sestavy: Ready-to-Go
 • Certifikace: CE
 • Značka: Xiaomi
 • Číslo Modelu: Stupnice

Xiaomi Mi Smart Scale 2 Specifikace: Model: XIAOMI 2.0 Hmotnost Stupnice, Materiál: Tvrzené sklo + Inženýrství plast Rozsah Vážení: 100 g-150 kg Jednotka Váhy: KG, LB Provozní Teplota: -0℃ ~ + 40℃ Batterry: 1.5 V Baterie: 3KS AAA Baterie připojení bluetooth: bluetooth 5.0 Barva: Bílá Kompatibilní s typy zařízení: ISO 9.0 & Android 4.3 bluetooth 4.0 a Vyšší Velikost: 300 x 300 x 20mm / 11.81 x 11.81 x 0.78 inch

Xiaomi Mi Smart Scale 2

Rozumná přesnost ve sklenici vody

Vysoká přesnost snímače tlaku

Duální režim

Ideální váhu výpočet v reálném čase

Body balance hodnocení

Vysoká přesnost snímače

Přesně vnímat fyzické změny každý den

Xiaomi Mi Smart Scale 2 používá vysoce přesné manganové oceli senzory, které lze přesně detekovat změny tak malé, jak 50g. Každé jídlo, které jíte, a každý sklenici vody, kterou pijí, mohou být snadno kvantifikovány. Ve stejné době, to nabízí tři jednotky kilogramů, libry a libry Výběr, účinně vám pomůže zdokonalit vaše údaje o hmotnosti.

Vysoce přesné manganové oceli senzor

Vylepšení výkonu tak malý, jak 50g

Xiaomi Sportovní APLIKACE

Nakreslete si pohybující se křivky

Otevřete Xiaomi Sportovní App, můžete zobrazit data a fyzické změny křivky záznamu , kdekoliv, a jasně vidět proces své vlastní transformace. Fitness plány a úpravy stravy může být také provedena na základě BMI (body Mass Index). Ve stejné době, pokaždé, když se vaše vážení dat budou automaticky nahrány do cloudu prostřednictvím APLIKACE, neomezené úložiště.

Lehčí hmotnost, tím lépe

Mají ideální váhu a být zdravější

Xiaomi Mi Smart Scale 2 je vybaven ideální váha funkce měření.

Je vhodná pro vaši váhu podle výšky a věku, BMI a další údaje,

tak, že nemusíte slepě zhubnout a nadváha pro krásu tvaru.

Aby se vaše tělo stabilní

Rovnováha schopnost je zásadní

Rovnováha schopnost je základní schopností, fyzické aktivity a zlepšení rovnováhy může snížit riziko z našich pádů a zranění kloubů. Mi Smart Scale 2 je vybaven rovnováhu těla testovací funkce. Když zavřete oči a stůjte na váze, můžete pochopit své tělo bilance na app.

Pohled

Automaticky identifikovat každého člena rodiny

Xiaomi Mi Smart Scale 2 může automaticky identifikovat členy rodiny na základě fyzikálních dat, a může podporovat až 16 členů, sdílet s celou rodinou. Je také možné nastavit režim host, a údaje z měření, ostatní nejsou traceless a nejsou zachovány.

Automaticky identifikovat uživatele

Režim host

Podpora 16 lidí, sdílení

Drží dítě o hmotnosti

Věnujte pozornost vašeho dítěte růst

Xiaomi Mi Smart Scale 2 podporuje vážení dítě, rodiče zváží, a pak dítě se zváží do náruče a zváží, můžete automaticky získat hmotnost dítěte. Samozřejmě, můžete měřit hmotnost vašeho domácího mazlíčka stejným způsobem.

Snadno integrovat do domácího prostředí

Bez ohledu na použití nebo vzhled, Xiaomi Mi Smart Scale 2 je jednoduchý, ale plný zkušeností. Jeho křišťálově čistá, hladká a jemná textura mohou být začleněny do každé domácnosti styl bez pocitu.

Vážení lidé, inteligentní přepínání

Poslat balíčky, denní potřeby, atd.

Kromě hmotnosti lidského těla, Xiaomi Mi Smart Scale 2 můžete také vyhovovaly potřebám vážení malých předmětů, a může měřit stále život tak nízké, jak 100 g po zavedení. Je meloun ovoce koupil dost? Doručení kurýrem je více? Malý problém života vážení je vyřešen.

Skryté LED obrazovky,

Displej je jasný a přináší integrovaný vzhled a pocit.

Teplé bílé tvrzené sklo, více sítotisk

20 procesy jsou jemně řemeslně a robustní.

Zaoblené rohy, CNC přesné zpracování,

Hladký a jemný, čímž se snižuje náraz poškození

Bluetooth 5.0, rychlejší a stabilnější přenos

Mi Smart Scale 2 používá low-power Bluetooth 5.0, hmotnost, rychlost přenosu dat je rychlejší a stabilnější, milovat své každý druhý.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
 • Bjsalter  — 

  Excellent quality, came without batteries, need 3 min finger batteries, easy to connect to Mi Fit, now is automatic weight control

 • Runnerboi  — 

  Thanks, got as per schedule. Everything works.