UCE Vysoká účinnost 40KHZ 30W Ultrazvukové Čištění Snímače

157.23 Kč

Štítky: 40khz ultrazvukové, vázán touch, sarten, čistič ultrason, 16mm 40 khz převodníky, 40KHz, napájení snímače, piezoelektrické prsten, oem ultrazvukové, ultrazvukový měnič 40khz tenké.

SKU : w80 Kategorie:misc
Sdílet:
Popis

  • Původ: KN(Původu)
  • Aplikace: ultrazvukové čištění snímače
  • Typ: Ultrazvukový Čistič Dílů
  • Číslo Modelu: UCE-UT40K30W

UCE Vysoká účinnost 40KHZ 30W Ultrazvukové Čištění Snímače

Mechanismus ultrazvukového čištění je využít fyzické účinky, jako jsou kavitace, radiace, tlak a zvuk proudění v čistící kapaliny. To může odlupovat stroje vyrobené nečistot na čištění dílů, a může také podporovat chemické reakce mezi čistící kapaliny a nečistot, aby tak bylo dosaženo účelu čištění objektu. Frekvence ultrazvukové čištění stroje mohou být vybrány pomocí 10~500 kHz podle velikosti a účelu čištění materiálu, obvykle více než 20~50 kHz. S nárůstem frekvence ultrazvukové snímače, Langerhansových oscilátor, podélné oscilátor a tloušťka oscilátor může být použit. V miniaturizaci aspekt, radiální vibrace a ohybu, vibrace jsou také přijala. Ultrazvukové čištění se stává více a více široce používán v různých odvětvích průmyslu, zemědělství, domácnost, zařízení, elektronika, automobilový, gumový, tisk, letadel, potravin, nemocnice a lékařský výzkum.

Kategorie Produktů

A. Piezoelektrické destičky klasifikace: P4 series s černou destiček a P8 series s žluté destiček;

B. klasifikace Frekvence: nízká frekvence série (17~23KHz), střední frekvence série (25~28KHz), střední a vysoké frekvence série (33~60KHz) a vysoká frekvence série (68-200KHz);

C. Napájení klasifikace: 30W série (včetně 35W), 50W série (včetně 60W), 100W série (včetně 80W) a další nekonvenční energie;

D. Tvar klasifikace: rovné válcové a houkačka typu;

Výběr frekvence

Snímač frekvence je nepřímo úměrná vlnové délce. Vlnová délka souvisí s průměrem bubliny (přísně vzato, to je vzhledem k nízké frekvenci nukleace), a bublina průměr se vztahuje k výbuchu tlakem. Obecně platí, že čím vyšší frekvence, tím menší vlnová délka, tím menší bublina průměru a nižší výbuchu tlak, ale vyšší bublina hustotu a lepší propustnost.

Na základě výše uvedených principů:

Nízká frekvence (17~23KHz): v Případě, že nečistoty, které mají být čištěny, je těžké nebo obtížné vyčistit, a dopad výbuchu na povrchu objektu, které mají být čištěny, není velká, nízké frekvence snímače série by měla být vybrána. Běžně používané odvětví: magnetické průmysl, automobilový průmysl, textilní průmysl, atd. Všimněte si, že tato série je hlučné a je nejlepší zvukotěsné.

Střední frekvence (25~28KHz): v Případě, že nečistoty, které mají být čištěny, je mírně těžké nebo čištění je obtížné, a dopad výbuchu na povrchu objektu, které mají být čištěny, není velká, střední frekvence série převodník by měl být vybrán. Tato řada průmyslových odvětví je nejvíce široce používán, časté: mechanické zpracovatelský průmysl, galvanické pokovování průmysl, gastronomii a tak dále.

Střední a vysoké frekvence (33~60KHz): střední a vysoká frekvence série převodníky by měly být vybrány, když nečistot, které mají být čištěny, je lehký, snadno se čistí, nebo při dopadu exploze na povrchu objektu, které mají být čištěny, je nutné. Běžně používaných průmyslových odvětví, jsou: přesné díly, skleněné brýle, elektronických součástek, plošných spojů, atd.;

Vysoké frekvence (68-200KHz): nečistoty vyčistit, je velmi lehký a snadno se čistí. Když je nutné, aby se zabránilo případné škody na povrchu objektu, které mají být čištěny výbuchu, vysoká frekvence série převodník by měl být vybrán. Běžně používaných průmyslových odvětví, jsou: polovodiče, speciální vysoce přesných dílů, atd.

UCE Vysoká účinnost 40KHZ 30W Ultrazvukové Čištění Snímače

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze