MGEVR1616-3/ MGEVL1616-3 16MM Vnější Zapichování Soustružení Soustružnické Nástroje Držák Pro Soustruh CNC Řezání Soustružení Nástroj Nastavit Držák

140.04 Kč 114.88 Kč

Štítky: gumička dřeva, Soustruh Soustružení Nástroj, Nastavit, mini zbraň, zbraň, která střílí plastové kuličky, XEROX, diy nehtů stamper, soustruh nastavit, hss tyč, 10mm soustruh nástroj, hliníkové misky.

SKU : w564 Kategorie:Obráběcí Stroje A Příslušenství
Sdílet:
Popis

  • Materiál: HSS
  • Číslo Modelu: MGEVR1616-3
  • Tvrdost: 42-45
  • Značka: OUMAXSH
  • Použití: Vnější Soustružení Nástroj
  • Povlak: ne včetně

Dobrý den, vážení přátelé, děkuji vám navštívit náš obchod! Tento produkt je 2 druhy modelů pro váš výběr při nákupu R/L, prosím, zanechte zprávu poté, co budete potřebovat R nebo L, pokud žádná zpráva, pošleme k vám výchozí R! děkuji!!!

Někdy soustružnických nástrojů žádné zásoby, budeme vás kontaktovat v první době, prosím zkontrolujte, aby zprávy, děkuji!!!

Poznámka: Tento nástroj v procesu prodeje není včetně karbidu vložky, obraz je ukázat vám 1. Perfektní obrábění účinek. 2. Perfektní povrchovou úpravou. 3. Vysoká pevnost v tahu a proti oděru dokončit. 4. Specifikace a přesnost jsou plně v souladu s normou ISO. 5. platí v Otáčení a Čelí práce. 6. Více další Soustružnické Nástroje jsou vyráběny v naší továrně, jako jsou Nudné držák nástrojů, Zapichování držák nástrojů,řezání závitů nástroj držitele. 1. Perfektní obrábění účinek.

2. Perfektní povrchovou úpravou.

3. Vysoká pevnost v tahu a proti oděru dokončit.

4. Specifikace a přesnost jsou plně v souladu s normou ISO.

5. platí v Otáčení a Čelí práce.

6. Více další Soustružnické Nástroje jsou vyráběny v naší továrně, jako jsou Nudné držák nástrojů, Zapichování držák nástrojů,řezání závitů držák nástrojů

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze