Pověsit Jun produkt 3.7 V lithium polymer baterie 452030 Bluetooth, Bluetooth headset, digitální malý reproduktor baterie

230.60 Kč 124.53 Kč

Štítky: grilovací motor na 220v, střídavý motor driver s hall, elektrický motor součástí, 37v baterie, baterie ion lithium, baterie lithium, 37v baterie, li-polymerová, 402035 baterie, baterie recharg.

SKU : w544 Kategorie:Baterie
Sdílet:
Popis

 • Sada Typ: Baterie Pouze
 • Číslo Modelu: Baterie
 • stav: 100% Nové
 • Značka: yorwats
 • Množství: 1KS
 • Ochrana: pcb
 • Použití: Další
 • Dobíjecí: Ano
 • Typ: Li-polymer
 • Služby: Obchod, záruka
 • Velikost: Prismatic
 • místo původu: Čína
 • Náhradní Baterie: Ano
 • Balíček: Ano

Vítejte v Našem Obchodě, Pokud budete potřebovat, prosím, aby,Díky! Tipy: dobrý den,přítel,prosím, na vědomí,že Pokud paměti nemají koupit,doufám, že můžete pochopit,Díky! 1. Než si koupíte, prosím, potvrďte svůj stroj, ať už na podporu tohoto batteryBattery model je sizeas dlouho, jak vhodnou velikost může. 2. Baterie Napětí 3.7 V-4.2 V, jsou normalBattery Velikost a Kapacita se chybová rangeBut můžeme najít vhodný pro vás. 3. Většina typů baterií nejsou stříkané Baterie ModelVoltageCapacityetc., ŽÁDNÝ Maloobchodní BoxPacked Bezpečně v Bublinkové Tašky. 4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci. 5. Pokud je tato položka se zástrčkou, prosím, nezapomeňte, aby nám řekli, jaké plug jste wantotherwise budeme odeslat položku bez konektoru. Vlastnosti: 1. 100% zbrusu nové. 2. Vysoká kvalita a vysoká kapacita. 3. Vestavěná ochrana obvodu PCM pro zabránění nabíjení nebo vybíjení. 4. Balíček obsahuje: 1 x PC lithium-polymerová Dobíjecí baterie. Aplikace 1. Baterie je opatřena ochrannou deskou, která má funkci prevence v průběhu nabíjení, v průběhu vybíjení, po proudu, zkrat, atd.. 2. Tento produkt se používá hlavně pro MP3 MP4 MP5 GPS Navigátor PSP Bluetooth Hračky DVR Reproduktor, Mikrofon, Diktafon, Mobilní Telefon, Nouzové Napájení, Tablet PC, Mobilní Telefon, PDA, FOTOAPARÁT, Power Bank DVD, EVD Chytré Hodinky E-knihy, Notebook Vrtulník Elektronická Cigareta s Plochou Sluchátka Digitální LED a dalších elektronických zařízení.

Naše společnost se snaží o přežití podle kvality a rozvoji tím, že pověst. To je naše obchodní filozofie všech dob!

Povahu podnikání: tovární přímý 3,7 V a 7,4 V. 14.8 V lithium-polymer baterie, může být upravena a paralelní připojení. Mobilní napájení skupiny, různé specifikace, které nejsou zaznamenány, vítejte na dotaz MP3 MP4 MP5 GPS navigace, Bluetooth sluchátka, malý zvuk, malé hračky, bezpečnostní produkty, palmtop počítače, e-knihy, nahrávky, mobilní napájení, ruce Elektrický zvuk, atd., mohou být vyrobeny z baterie terminálu hlavy 1, 1.25 1.5 2, 2.54 dva otvory, tři otvory, atd. Kapacita 20mah-10000mah je cenově dostupné, spolehlivé, a může být upravena podle požadavků zákazníka. Cena na Internetu je pouze pro referenci. Cena je vynikající.

Vítejte každý velký byznys na nákup, spojme ruce v budoucnosti, win win spolupráce!

Místo dodávky

Hot wireTo usnadnit zákazníkům z celé země, se společnost rozhodla koupit jeden nákup od více než 5000 juanů. Výše přepravného se hradí naše společnost!!!

Model 452030 (jak obecné)

Baterie velikost: tloušťka 4.5* široká 20* dlouhé 30 mm Nominální napětí: 3,7 V

Baterie real beat:

Jmenovitá kapacita: 220-230 mah, vyhovuje čl, 1C vybíjení Nabíjecí proud: standardní nabíjení: 0.5 C, fast charge: 1.0 C Standardní způsob nabíjení: 0.5 C CC (konstantní proud) nabíjení na 4,25 V, potom CV (konstantní napětí 4.2 V) nabíjení dokud nabíjecí proud je menší než 0,05 C Maximální nabíjecí proud: 1C Maximální vybíjecí proud: 1C Absolutorium cut-off napětí: 2.75 V, výstupní teplota: -20 [C~+60] C doba Nabíjení: 2-4 hodiny (standardní); 2 hodiny (rychlý) Funkce ochrany: v průběhu nabíjení, v průběhu vybíjení, přes proud, ochrana proti zkratu, ochrana proti přehřátí.

Připomenutí:

1. Popis zdrojového zboží

Továrna může dodat továrny přímo, a můžete jít do továrny na kontrolu továrny. Továrna může navrhnout elektrické jádro technologie dle požadavků zákazníka a zajistit kontroly pravopisu. Poté je vzorek testován, velikost může být produkován ve velkém množství v závislosti na vzorku. Skladování baterie obvykle 1~3 dny dodáno, velké objednávky, obvykle 20~30 dní na dokončení výroby.

2. Na trvanlivost

Životnost baterie je jeden rok od data odeslání. Pokud se prokáže, že vadu baterie je vytvořena ve výrobním procesu, spíše než v důsledku týrání a zneužívání uživatele, společnost je zodpovědný za výměnu baterie.

3. Na zákaznický servis

Když zákazník potřebuje specifické baterie, a parametry jsou více rozmazané, to je navrhl, že, prosím, komunikovat s technickou konzultaci. Po technické stránce bude odpovídající plán podle zákazníka informace. Pravidelné všeobecné, baterie může být konzultován přímo pro prodej, dotaz a aranžování vzorků nebo hromadné objednávky.

4. Opatření pro použití lithiových baterií

Ve srovnání s square mobil s kovovým pláštěm, polymerová baterie je jednodušší piercing do Nové díly, jako jsou jehly a nikl pás.

Vyhnout zkratování baterie. Zkratovaný obvod bude generovat velmi vysoký proud, což způsobuje baterie, aby se teplo a úniku elektrolytu. Baterie pólu kontakty jsou snadno zkratován na povrchu vodivého objektu, a vnější zkrat může způsobit horečku a poškození baterie. Vhodnou ochranu obvodu mohou být použity k ochraně baterie při náhodném zkratu.

Baterie by měly být skladovány při pokojové teplotě a měla by být nabitá na 30% do 50%. Pokud je uložen na dlouhou dobu, je doporučeno nabíjet baterie jednou za půl roku, aby se zabránilo baterie z vypouštění.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
 • Peder Aco  — 

  very good