Starožitný Měděný Troy Údaje Kovové Šachy Dospělé Děti, Ručně vyráběné Kousky, ořech Vzorované Dřeva šachovnici Malé Velikosti King 5cm

1 360.57 Kč 1 033.95 Kč

Štítky: board šachy, šachy dřevěné, šachy, díly šachy dřevěné, malé šachové figurky, starožitné šachy, dřevěná šachovnice kusů, žehlička pájky, velké šachy obrázek, matice ořechového dřeva.

SKU : w53 Kategorie:misc
Sdílet:
Popis

  • Značka: GiftHome
  • Materiál: Kovové

✔OŘECH VZOROVANÉ DŘEVA ŠACHOVNICI. Tento šachy borad je vyroben z 12mm, 1. kvalitní MDF desky. POZNÁMKA: Tato šachy borad není původně vyrobeny z ořechového dřeva. k dispozici je provedení z ořechového dřeva, MDF na chessborad.

✔JAK ŠACHOVNICE VYPADÁ ÚŽASNĚ. Po vzor je vyroben na dřevo, všechny povrchy výrobku jsou chráněny 3 vrstvami sloni laku a 3 vrstvy lesklým polyesterovým lakem.

✔ROZMĚR ŠACHOVNICE. 30x30x1,2 cm

✔EFEKTIVNĚ VYUŽÍVAT A NON-POŠKOZENÍ NÁBYTKU. Šachy deska má 4 kusy protiskluzové lepení na zadní povrch výrobku.

✔VYSOCE KVALITNÍ GRACE ŠACHOVÉ FIGURKY. Údaje Kovových Šachové Soupravy jsou vyráběny v Turecku s vysokou kvalitou zpracování a ruční práce se speciálními nátěry a barvy v průběhu první třídy a formovací materiály. Tyto picese jsou ručně vyráběné starožitné mědi.

✔MACNIFICENT TROY VOJÁKŮ. Šachové figurky popsat Troy vojáků a jejich období.

✔KRÁL JE VÝŠKA. 5 cm

✔KRÁL HMOTNOST JE ASI. 19g

✔PĚŠCE VÝŠKA JE ASI. 4 cm

✔PĚŠCE HMOTNOST JE ASI. 14G

✔JSME POMOCÍ ZINKOVÉ SLITINY JAKO FORMOVACÍ MATERIÁL. Zinek je kov, slitiny a jeho síťové komponenty jsou zinek, hliník, hořčík a měď.

✔ZKONTROLUJTE, LIDI, KTERÉ MÁTE RÁDI RADOST. To není jen hra, je to také velmi pěkný dekorační předmět a skvělý dárek.

POZNÁMKA: NABÍZÍME 2 MOŽNOSTI DOPRAVY: CAINIAO: STANDARD NÁKLAD-DOBA DODÁNÍ 7-30 DNŮ OSTATNÍ PRODÁVAJÍCÍHO LODNÍ DOPRAVY: DHL EXPRESS CARGO-DOBA DODÁNÍ 2-4 DNY

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze