5kusů Film Periferní Make-up Štětce Sada Anime Periferní Kovové Make-up Nástroj, Dívka, Dárek

125.57 Kč 111.74 Kč

Štítky: mořská panna make-up štětce sada, anime kartáče zelda, cherry craft, kosmetické zrcadlo značka weiweixiang, make-up moon námořník, dvojité oční stíny, zlaté sailor moon make-up štětce, jednoduchý make-up nástroje, lash box pink, sailor moon silver brush.

SKU : w473 Kategorie:misc
Sdílet:
Popis

  • Kartáč Materiál: Vlněné Vlákno
  • Typ Položky: Make-Up Štětce
  • Původ: KN(Původu)
  • Používá Se: Obočí kartáč
  • Číslo Modelu: ms0158-159
  • Materiál Rukojeti: Kovové
  • Počet Kusů: Combo

【Materiál make-up štětce】

Materiály make-up štětce jsou rozděleny do dvou kategorií: přírodních štětin a umělých štětin. Obecně řečeno, přírodní zvířecích chlupů je jemná a má velký úhel rotace, který je vhodný pro velké plochy, jako jsou tváře. Umělé štětiny jsou tvrdé na dotek, mají dlouhou životnost, snadno se čistí a jsou vhodné pro malé díly. v Norkový: To je dobré vlasy mezi štětinami, měkké a středně textury. v Žíně: textura je těžší, než kozí vlasy, a to je většinou používá jako oční stíny kartáč. v. Vlna: nejčastější štětinami, měkké a odolné. v Veverčích chlupů: levnější než norek vlasy a měkčí. v Man-made fiber: Těžší, než výše uvedených zvířecích chlupů, vhodný pro husté smetany make-up.

【Tipy Na Údržbu】

v Použít speciální kosmetické brush cleaner vyčistit a používat ručník, aby absorbovat vodu po mytí; v Opravit make-up štětiny do ideální tvaru a položte je byt na chladném místě uschnout na vzduchu; v nepoužívejte vysoušeč vlasů na suché, aby se zabránilo tahání a stříhání make-up štětinami, nebo sušení na slunci, jinak může dojít k poškození materiálu; v Případě, chlupy jev je normální, to nebude mít vliv na účinnost make-up štětce; v, Pokud jej používáte každý den, je doporučeno udržovat ji každé dva týdny.

【Jak vyčistit make-up štětce】

v můžete Si vybrat speciální kartáč čisticí prostředek pro čištění, jemně třít, a poté opláchněte studenou vodou. v Nikdy nemyjte proti vlasy. v Po vyčištění, jemně stiskněte štětiny s obličeje tkání nebo bavlněné polštářky, aby voda rychle odtékat. Nezapomeňte twist štětiny, které se mohou uvolnit struktury nebo i rozpuštěné vlasy. v Po kontrole vlhkosti, zavěste make-up štětce a nechte štětiny lícem dolů, aby přirozeně uschnout. Nepoužívejte vysoušeč vlasů na teplo nebo vystavit na slunce, aby se zabránilo poškození materiálu.

【Jak skladovat make-up štětce】

v Daduicai make-up značky, který bude vybaven odpovídající kosmetická taška, nebo si můžete koupit sami podle množství a specifikace, které máte. Obvykle malé kosmetické tašky jsou vhodné pro uložení krátkých rukojetí kartáče nebo cestovní kartáčky, které jsou běžně používány; ty velké jsou vhodné pro uložení profesionální kosmetické štětce. v Kartáče, které nejsou určitou dobu používány jsou nejlepší vložen do kosmetické trubice s kartáčem hlavy směrem nahoru. Long-ovládal kartáč je snadno ovladatelný, ale to není přenosné. Možná budete chtít koupit podle velikosti vaší kosmetické tašce.

Přeji Vám Více A Krásnější!

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
  • Jeremh20  — 

    Key smell much or high-stretch a little that working day pleasure