Titanu TC4 Brnění Olej Zapalovač Case / Shell / Krytí Vlastní Čokoládu Povrchu 1,8 mm Tlusté Ti Materiál Vlastní Značku k Dispozici

2 515.48 Kč

Štítky: muži zapalovače, cigarett, paliva zippo, křišťálová lampa, imco triplex, Titan, lehčí případ, auto, titan benzín mini zapalovač, bic kryt, čokolády, ale jak.

SKU : w427 Kategorie:Home Decor
Sdílet:
Popis

  • Značka: Titurnfe
  • Materiál: Kovové
  • Původ: KN(Původu)

Titanu TC4 Brnění Olej Zapalovač Case / Shell / Krytí Vlastní Čokoládu Povrchu 1,8 mm Tlusté Ti Materiál Vlastní Značku k Dispozici

Titan je kovový prvek, který má jedinečné vlastnosti, včetně vysoké strenth, nízká hustota, výborná odolnost proti korozi a únavě.S těmito výhodami, titan se stal ideální materiál pro rám kola, auto díly a všechny druhy šroubů a matic.Titan byl primárně používán pro aewospace průmyslu.V dnešní době je také našli rostoucí použití v Lékařské, Petrochemie, výroba papíru a Celulózy, Architektonické, Navl a Sportovní aplikace.Titan sám o sobě není vzácný materiál, ale ve skutečnosti velmi bohatá s vkladem vyskytující se v Čínské Jihozápadní.

Podrobnosti:

Materiál: Ti TC4 (tloušťka plechu: 1,8 mm) (BEZ vložky)

Dokončení: Flameed / Stone wash

Hmotnost: 75g

Stav: 100%nové

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
  • Sermet1991  — 

    Item was as listed and great quality. Only issue is cannot fit Zippo Arc Lighter as per mentioned by others. Shipping would have been better communicated to avoid misunderstanding in the option of shipment choice.