925 Sterling Double Layer Náhrdelník Jednoduchý Non-tradiční ELEGANTNÍ on-Line Celebrity Kruhu Flitr Had Kostí Náhrdelník náhrdelník řetěz

431.86 Kč 302.30 Kč

Štítky: náhrdelník ženy, původní krátký náhrdelník, náhrdelník, ne show stručný, krátká délka náhrdelník, leeco le max 2 prsten, náhrdelník žena, xiaomi 4a lebky, horizontální krátký náhrdelník, náhrdelník náhrdelník.

SKU : w293 Kategorie:Náhrdelníky & Přívěsky
Sdílet:
Popis

  • Styl: Klasické
  • Pohlaví: ŽENY
  • Značka: CHOZON
  • Typ Řetězec: O-řetězce
  • Kovy Typ: STŘÍBRNÁ
  • Náhrdelník Typ: Náhrdelníky Náhrdelníky
  • Materiál: Kovové

Tipy:

Protože Je Vlastní Výroby, Velkoobchodní, je Třeba Konzumovat Velké Množství Lidských jian huo Distribuce, Nízké Zisky, doporučení Zákazníků, Hromadné Objednávky, než Malé Množství Smíšené Šarže Viz Produkt Styl, Vhodné na Hromadný Nákup. (Malé Tření A Tak na Malý Problém, který nepatří ke Kvalitě Problémy, Hand-made Příslušenství Kolik Hand-made Značky, perfekcionista Pečlivě Pořadí ).

Každý Člověk je Estetické A Kvalitní Pohled Je Jiný, Vyhnout se Zbytečnému Sporu, jít nahoru A Malé Množství Nákupu, Že Vhodné po Hromadné Objednávky.

[1] Naše Podpora 7 Dní Žádný Důvod k Návratu , 15 Den, Problém s Kvalitou Návrat . Po Lhůtě Splatnosti Se Nemohou Vrátit.

[2] Kámen, Křišťál, Sladkovodní Perly Bude Mít Normální Micro Chybu

[3] je-Li Odlišné Přestávky, Poškrábání, z Korálků, Stromeček A Další Otázky, prosím, Poskytnout Skutečný Objekt Fotografie na Zákaznický Servis Požádat Vrácení Zpracování.

[4] Každý Den Velké Zásilky, Nemůže Dělat Každý Kus Produktu, Kontroly na Místě, drazí Obdržel Zboží Nejprve Zkontrolovat, Tam Jsou Problémy v Době Vrátit.

[5] Obraz pro Focení, Vzhledem k Různým Světla A Displej, pravděpodobně Focení A Obraz Mikro-Barevný Rozdíl.

Naše Zboží pro 925 Sterling Produkty, Přizpůsobitelné Osvědčení.

Dodací Doba: Specifická Doba Dodání Kontaktujte Zákaznický Servis.

Police Výrobku Nebo v Současné době k Dispozici Nebo ve Výrobě, Drazí Jediný Výstřel poté Odeslat Objednávku Číslo na Zákaznický Servis, zkontrolujte, zda Stejný Den se v Současné době k Dispozici Nebo Když se Výrobek Příjezdu. Děkuji. Výchozí Vlasy prostřednictvím Vyjádřit. Vlasy. S. F. Express Musí Vyplnit Pošťák.

Služby Zákazníkům On-Line Čas: 9:00-12:00/13:30-17:3

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze