Digestoř Výfukových Spalin Potrubí Anti-Zápach Ventil Toaleta Zkontrolovat Ventil Zpětného Tlaku Ventil Zpětný Klapky, Digestoř Díly

232.28 Kč

Štítky: spalin, delta toaleta díly, digestoř, tlumič výfuku, spalin, kapuce ventil, zkontrolujte, kapuce, výfukových ventilech, kanalizace zdi, kuchyň odtahový ventilátor rozložení.

SKU : w281 Kategorie:misc
Sdílet:
Popis

  • Číslo Modelu: Odsavač Par Dílů

Tento produkt je výstup vzduchu (zpětný ventil) na horní části odsavače. Hlavní funkcí je být instalace základny kouřové trubky na kapotě. Obecné kapuce je soběstačný. Pokud je poškozený nebo špinavý, můžete si koupit jeden. Existuje mnoho druhů vývody vzduchu, to je nejlepší, aby je změřit a koupit vhodnou velikost.

O instalaci: Obecně platí, že délka výstupu vzduchu je stejný, a to může být instalován. Otvory pro šrouby jsou stejné. V případě, že strany jsou stejné, díra pozice není v pořádku, můžete si vybrat v našem obchodě nehty-zdarma lepidlo instalace, nebo použít vlastní šrouby, aby se otvory. Pokud je délka strany a polohu díry jsou stejné, nejprve dát nadaný rozšířily těsnící pás kolem spodní části výstupu vzduchu, a pak opravit je na odsavače par pomocí šroubů.

Balíček zahrnuje:

1 ks

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze