Vlastní data Jen Ženatý Novomanželské Líbánky, svatební Pan a Paní topy tanky nevěsta a ženich t košile Bachelor Party laskavosti dárky

397.90 Kč 346.12 Kč

Štítky: subaru tričko, tričko nevěsta, mustang tričko, ohnivý opál přírodní kámen, čínský nový rok košili, bakalářské, pan a paní t košile, nevěsta tričko týmu, panda téma, novomanželka.

SKU : w169 Kategorie:Event & Strana
Sdílet:
Popis

  • Číslo Modelu: F17
  • Materiál: Hadříkem
  • Příležitosti: Maturitní
  • Značka: PARARTDIY
  • vzor: Dopis

Tričko barva k dispozici:

Všechny mé předměty jsou vyrobeny v Pet a nekuřáckém prostředí. Pokud máte nějaké dotazy či speciální požadavky, prosím, neváhejte mě kontaktovat. Já bych rád slyšel od vás a bude reagovat okamžitě.

**Nabízíme také pánské košile (Ženich, Mládenci, svědek, ATD.), a pokud byste chtěli další rčení, jako Nevěsta, party, Bachelorette Party, atd. Prosím, napište nám na speciální výpis** - můžeme personalizované nějaké košile.

Nechte znění prodávající na vědomí, jak se vám líbí:

♦ VYBERTE SI VELIKOST

Malé

Střední

Velké

X-Large

XX-Large

XXX-Large

♦ VYBERTE SI PSANÍ

Nechte znění prodávající na vědomí, jak se vám líbí:

Nevěsta

Nevěsta

Družička

Družička

Matrona z Cti

Junior Družička

Matka Nevěsty

Matka Ženicha

Rozlučka

Tým Nevěsty

Svatební party

Jen Ženatý

Wifey

Nevěsty Doprovod

Měl dát prsten na to

Ženich

Ženich Posádky

Družba

Nejlepší Muž

Otec Nevěsty/Ženicha

Bakalářské

Manžílek

Manžel

Manžel

Nejlepší Kámoš

Podkoní Mate

Nebo jména nebo jiné věci, které se vám líbí, pls, mějte znění do 25 písmen

Klíčové Vlastnosti:

♥ Miluješ a chcete koupit později? Klikněte na srdce, aby se vaše právo, které říká, že "Přidat položku do oblíbených."

♥ Miluješ a chcete je přidat na Pinterest? Klepněte na Pin It tlačítko na pravé straně, takže můžete si to pamatovat na později.

♥ Miluješ, a chtějí, aby tweet / řekni ostatním na Facebook mohou dostat to pro vás? Klepněte na Tweet / Facebook tlačítko vpravo, aby věděli :)

♥ Chcete koupit to teď? Klikněte na "Koupit nyní" tlačítko.

♥ Chcete vidět další svatební předměty? Navštivte před naší tiskárně.

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●✿ Jak Objednat ✿●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

**Uveďte prosím následující informace pro každou tričko v Poznámkách K Prodejce na pokladně:**

1. Tričko Barva

2. Jméno NEBO název NEBO krátký text

3. Barva Písma

4. Velikost, pokud chcete mix velikostí, zvolte velikost náhodně, ale pls opustit velikostí a texty spolu v prodávající na vědomí, box.Pokud nevíte, jak nechat zprávy v prodávající na vědomí, si můžete objednat přímo a po zaplacení, posílat zprávy přímo na nás.

PRAVIDLA Pro VLASTNÍ ZPRÁVU:

- Napište svůj vlastní zprávu PŘESNĚ tak, jak byste chtěli vidět.

POZNÁMKA: nechceme kontrolovat pravopis či gramatické chyby. Prosím, double zkontrolujte, zda vaše vlastní verš před odesláním vaší objednávky. Po objednání, pls pošlete nám text, který chcete, aby vlastní zprávu pro nás. Díky moc!

Neváhejte a dejte mi vědět, pokud kupujete v balíčku a nabízíme množstevní slevy.

Drahý příteli, všechno je na skladě.Pokud se vám líbí, si můžete objednat přímo.Při objednávce, pls zanechte text, včetně barvy a písmo, které chcete v prodávající na vědomí.Pokud nevíte, jak si vybrat velikosti, stačí si vybrat jednu velikost přímo, ale nechte podrobnosti o velikosti, které chcete, v prodávající na vědomí, stejně.Pokud máte nějaké otázky o jiné množství nebo barvy nebo text, pls, neváhejte a kontaktujte nás.Máme vlastní oblečení továrny.Pokud potřebujete přizpůsobit oblečení nebo logo.Pls, neváhejte a kontaktujte nás na online chatu nebo zprávy nás.Odpovíme vám co nejdříve.

Neváhejte a dejte mi vědět, pokud kupujete v balíčku a nabízíme množstevní slevy. Vážení přátelé,vše je skladem.Pokud se vám líbí, si můžete objednat přímo.Pokud chcete jiné barvy, pls zanechte vzkaz v prodávající na vědomí, stejně.Pokud chcete vlastní jiný jiný text nebo tvar nebo logo, pls, neváhejte a kontaktujte nás nejprve a pak jsme se dát vám odkaz na místo objednávky. Máme naší vlastní továrně, takže jsme schopni navrhnout jakýkoliv styl nebo barvy, strana, papír, akryl nebo papíru položky, které chcete.Pokud chcete navrhnout jiné styly, pls napište nám.Více styly, pls navštivte náš obchod:)

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze