Automatické Masturbant Mužské Silný Klip Sání Výstřik v Krku, Hluboký Vagina Real Kočička masturbace cup, sexuální hračky pro muže Vibrační

2 036.24 Kč 1 425.35 Kč

Štítky: moje sexuální hračky, automatické mužský masturbátor, muž hračka, sexuální hračky pro muže masturb, sex hračka, muži svetr, masturb muži, sex, muž masturb, kouření machin.

SKU : w1181 Kategorie:Sex Hračky
Sdílet:
Popis

 • Značka: Fanle
 • Typ Položky: Masturbátory
 • Obscénní Obrázek: No
 • Produkt materiál: Život Vodotěsný
 • Hluk index: Méně než 45 decibelů
 • Název produktu: Noc boj mistrovství
 • Původ: KN(Původu)
 • Číslo Modelu: Modernizované verze
 • Barva produktu: Bílá/Červená
 • Materiál: Silikonové
 • Velikost: 26cm*9.5cm

√ Nový Upgrade Odporné Mužské Masturbace s realistickou pochvy a jazyk se dotýká funkce. Toto mužské masturbace cup kombinuje orální sex, a pochvy, a je model, který simuluje strukturu lidské pochvy. Silikonové uvnitř cítí jako skutečná žena. K dispozici je 10 režimů vibrací a 10 jazyk lízání režimy. Když jste v režimu sání, čípek může být olízl 690 krát za minutu. Skutečný dotek tvůj jazyk je neustále olizování ptáka a ty to nemůžeš zastavit.

√ Skutečná Žena - muž masturbace cup kombinuje orální sex, a pochvy. To je model lidského pochvy. Silikonové kontakty uvnitř jsou stejně jako skutečné ženy, a většina lidí je penisy budou reagovat velmi pozitivně, masturbace cup kryt balení 360 stupňů kolem vašeho penisu. Doporučuje se používat maziva před použitím pro dosažení lepších výsledků. Teplý a vlhký pocit, budete se cítit skutečný dotek lidského těla, což je nečekané potěšení.

Název produktu: Noční boj mistrovství

Produktu velikost: 26 cm*9,5 cm

Barva produktu: bílá/červená

Produkt materiál: život vodotěsný

Zvuk Index: Méně než 45 decibelů

Vlastnosti produktu:

1. Inteligentní indukční vibrací

2. Inteligentní indukční zavolat bed

3. Jazyk lízání

4. Usb nabíjení

5. Inteligentní topení, konstantní teplota 42 stupňů, simulovat lidské vaginální teploty

√ Inteligentní Režim-Tento luxusní masturbace cup design má 10 režimů vibrací a 10 jazyk lízání režimy, což vám dává řadu možností, které vám pomohou vychutnat všechny druhy stimulace. Když začnete používat to, vibruje prostřednictvím tření a dělá sexy sténání. Je to jako mít svou přítelkyni po svém boku.

√ Měkkého Materiálu-Vyrobeny z měkké a bezpečné TPE silikagel. Vyjměte silikagel rukáv a očistěte ji s teplou vodou a mýdlem.

√ Přečtěte si pečlivě před nákupem -- 100% zabaleno, neznačeno, žádné citlivé text vlevo. Krabice obsahuje masturbace cup, návod, USB nabíjecí kabel (sexy zvuk, neznamená, uvolnění, součástí sluchátka vám umožní vychutnat si šťastný tajemství sám).

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
 • Valeraman1998  — 

  The product is a bit bigger than I expected but it performs quite well. The suction is nice and all the presets provide different sensations. The "orgasm mode" is a very nice feature.

 • Mirana Elunes  — 

  I read the reviews extensively before I bought this product. I had hoped this to deliver close-to-real sensation of a blowjob to completion. After several uses, I can confirm this does what I needed. My wife does not let me enjoy fully (you all know what I meant). The suction creates a totally different sensation, the soft insides really tries to mimic the real mouth and throat, it is close but not quite same as the real mouth and throat. The vibration pushed me over the edge several times and I can complete while suction and vibration are still on-going. This is what I meant when I said my wife could not let me enjoy fully. Easy to clean with water and soap. No smell. Dries quickly. Get it! You will love it!!

 • Kalinina1012  — 

  This product works sooo well.First off, the packaging is discreet. Always a plus for someone who lives with their roommates. Or parents. Second, the charger is magnetic which always makes me feel so much more comfortable with a product that will get lube on it.