Wi-fi Přepínač Inteligentní Garážová vrata Otvírák Řadič Práce S Alexa Echo Google Domov SmartLife/Tuya APP Control Ne Hub Vyžadují

495.59 Kč 346.96 Kč

Štítky: inteligentní otvírač garážových vrat, automatické, máte otevřenou garáž, wi-fi, alexa dveře garáže, meross inteligentní garážová vrata otvírák, otevřené dveře garag, inteligentní garážová vrata otvírák přidat, ovládání dveří garáže, inteligentní garážová vrata otvírák, myq inteligentní garážová vrata otvírák, 868mhz Dálkového ovládání.

SKU : w1152 Kategorie:misc
Sdílet:
Popis

  • Značka: NoEnName_Null
  • Číslo Modelu: Dveře, Dálkové Ovládání

Pokud nevíte toto zařízení může pracovat s vaší Garáži motorek, nebo ne , Prosím, PODÍVEJTE se S NÁMI , než si ji koupíte.

Wi-fi Smart Dveří Garáže Správce a Garáž Otevřít Zavřít Monitor Kompatibilní S Alexa Echo , Domovská stránka Google hlasové ovládání Ne Hub Vyžadují DÁLKOVÉ MONITOROVÁNÍ: můžete otevřít nebo zavřít dveře do APLIKACE. Můžete zkontrolovat garážová vrata otevřené nebo zavřené stavu v reálném čase. Můžete povolit více lidí přístup k vaší garáži. SNADNÉ POUŽITÍ: Okamžitě ovládat garážová vrata klepnutím na TUYA nebo SMART LIFE app na vašem smartphone. Stačí připojit chytrý otvírák na 2.4 G WiFi sítě. HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ: můžete aktivovat vaše garážová vrata otvírák tím, hlasový příkaz, aby vaše Alexa nebo Google Assistant zařízení, nebo jízdě v blízkosti garážových vrat ŠIROKÁ KOMPATIBILITA: lze použít pouze jeden ovladač na garážová vrata otvírák. Kompatibilní s většinou obecné otvírače garážových vrat.Prosím, podívejte se na náš seznam. FUNKCE ČASOVAČE: můžete nastavit plány otevřít a zavřít vaše garážová vrata. Rychlá a snadná instalace bez nutnosti profesionální. Žádné Skryté Mon COUNTDONW FUNKCE: můžete nastavit odpočítávání času na zavřít nebo otevřít garážová vrata. JEDNODUCHÉ PŘIDÁNÍ ZAŘÍZENÍ: 1.Garážová vrata budou aktivovány, když úspěšně přidán (když modrá LED kontrolka přestane blikat), takže mějte své dveře zavřeny. Power up garáži, a ren světlo a modré světlo blesku alternativně. 2. Spuštění "Smart Life" nebo "Tuay Smart" APLIKACE. Klepněte na ikonu " + " na pravém horním rohu. 3. Vyberte "Zařízení", pak vyberte "Wi-Fi Konektor" typ. 4. Klepněte na "Potvrdit indikátor rychle blikat" 5. Vstupní správnou 2.4 G Wi-Fi hesla. Pak, klepněte na tlačítko potvrdit. 6.To bude automaticky připojit k zařízení. Jakmile je proces dokončen,vyzve vás, že můžete zařízení přejmenovat. Zadejte nový název a stiskněte tlačítko 'Save'.

Inteligentní Wifi Garážová Vrata Otvírák Řadič

Jen jeden z této Garge dveře otvírák řadič, aby se garáž smart,bez jakékoli změny , otevřete a zavřete dveře garáže, telefonicky ,plány ,podle hlasu (práce s alexa a google home)atd.

Smartlife / Tuyasmart Ovládání APLIKACE

Availavle v google a IOS

Plány A Odpočítávání

Automatické otevření nebo zavření garáže s vašimi plány nebo odpočítávání. Automaticky detekuje stav dveří garáže bezpečnější bez falešné běží.

Garážová vrata Otevřít/Zavřít APP Zprávy push & Historie

Bez ohledu na to, kde jste se dostat APP zprávy push když vaše Garáž dveře otevřené/zavřené, a můžete zkontrolovat Garážová vrata běh historie.

Podpora Amazon Alexa a Google Assistant otevřít/zavřít Garážová vrata hlasem

Měli byste přidat tuto Garážových vrat controller pro práci s tuyasmart nebo smartlife APLIKACE , a Vazba s Amazon Alexa nebo Google Assistant dosáhnout hlasové ovládání. Máme hlasový kód ochrany,když otevřete dveře Garáže.

Jak nainstalovat

Plug and play, Není potřeba extra napájení

K dispozici plug typ

Můžeme dodávat tento produkt s EU ,AU ,US,UK plug typ

Produkt foto show

Jak pracovat s Alexa

Jak pracovat s Google Domov

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze